KONST / Litografier / Färglitografi 12837193
nr 1283 7193
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Fågel. Signerad, numrerad 7/200. Motivet: 23x31 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:49:58
21/10 15:37:09
1.000 kr
21/10 20:36:51
21 okt
Corneille
Läs mer om Corneille